Měřítkem kvality mé práce

Je spokojenost klientů

Začátky v realitním světe nebyly pro mne lehké a v polovině roku 2009 jsem začal podnikat v tomto časově náročném segmentu, který mi otevřel oči a hlavně jsem zjistil, že když budu pracovat tvrdě tak také víc získám. O několik let později jsem zjistil, že se mi klienti vrací a prodeje bytů, domů a pozemků začalo strmě stoupat. Posledních pět let průměrně prodávám 35 nemovitostí ročně v průměrné hodnotě 50.mil.Kč a nejvíce se specializuji na nemovitosti v Karlovarském, Ústeckém a Plzeňském kraji. Pravidelně se umisťuji mezi deseti nejlepšími realitními makléři Dumrealit.cz a v naší realitní kanceláři Dumrealit.cz/bonus školím a radím novým realiťákům jak být úspěšný. 

Během své realitní kariéry jsem se musel vzdělávat, jelikož správný makléř musí vědět spousty věcí spojených s nemovitostmi a tak jsem absolvoval mnoho školení, seminářů a workshopů zaměřených na prodej a pronájem nemovitostí.  Mému úspěchu napomohly i mé jazykové dovednosti z mých cest po celém světě a s klienty se domluvím anglicky, německy a španělsky.  V mládí jsem projezdil téměř celý svět a když se sejdu na schůzce s klienty z Brazílie, USA, Dánska, Španělska, Austrálie nebo Nového Zélandu tak je mnoho věcí, který si s nimi dokážu říct. 

Práce je i mým koníčkem, ale nemělo by se nic přehánět a tak se ve volném čase věnuji pěstování Bonsají, aktivně hraji americký fotbal za Karlovy Vary Warriors, občas si zkusím běžecké závody na 10 km a když už mě bolí celé tělo tak si zahraji na akustickou kytaru. Jsem také i táta od rodiny a se svojí rodinkou žiji v Lokti nedaleko od gotického hradu Loket.  Věřím na osud a již několikrát jsem si ověřil, že když člověk udělá druhému něco špatné tak se mu to časem vrátí a někdy i dvojnásobně, proto se ke všem lidem chovám tak jak bych chtěl aby se chovali ke mně, upřímně a slušně.    Jsem ve znamení Střelce a musím přiznat, že srdcem i duší. Svým klientům zaručuji, že je nenechám na holičkách a udělám vše co je v mých silách, abych jim pomohl nebo alespoň našel řešení. Díky mému realitnímu poslání se z klientů stávají kamarádi a přátelé na celý život.

Logo_dumrealit_plnobarevne
onas_realitnikomora_pic1

Získaná ocenění

2020: makléř roku - 7. místo

2016: makléř roku - 11. místo

2015: makléř roku - 8. místo

2014: makléř měsíce října,
makléř podzim - 3. místo,
makléř roku - 11. místo

2013: makléř leden,
makléř duben
,
makléř roku - 9. místo,
makléř říjen

Sekce o mě I.
Důkazem mých kvalit pro Vás mohou být

Získaná osvědčení

Máte dotazy?

Kontaktujte mne